X

Επιτυχόντες Μαθητές Πανελληνίων Εξετάσεων

 

Δίπλα σας από την πρώτη σας μέρα στο Φροντιστήριο, μοιραστήκαμε την αγωνία σας, το πάθος σας, τον στόχο σας. Τώρα ανοίγει ένα νέο κεφάλαιο στη ζωή σας και είμαστε βέβαιοι ότι θα διαπρέψετε και σε αυτό.

Καλή σταδιοδρομία, παιδιά μας!

Ακολουθούν τα ονόματα των επιτυχόντων μαθητών/μαθητριών με αλφαβητική σειρά Σχολών Εισαγωγής.

Ονοματεπώνυμο Μαθητή/ΜαθήτριαςΣχολή ΕισαγωγήςΠανεπιστημιακό ΙδρυμαΈτος Εισαγωγής
Κληρονόμου ΕλευθερίαΑγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2016
Κοντογεώργου ΜαρίαΑγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2012
Ξουρή ΕυδοξίαΑγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2014
Πουταχίδης ΚωνσταντίνοςΑγρονόμων Τοπογράφων Μηχανικών ΑθήναςΕθνικό Μετσόβειο Πολυτεχνείο2015
Δρούγα ΌλγαΑγωγής και Φροντίδας Πρώιμης Παιδικής Ηλικίας ΙωαννίνωνΠανεπιστήμιο Ιωαννίνων2019
Πανοπούλου ΜαρίναΑισθητικής και Κοσμητολογίας ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2004
Παπαδάκη ΗλέκτραΑρχιτεκτόνων Μηχανικών ΑθήναςΕθνικό Μετσόβειο Πολυτεχνείο2010
Πρασίνη ΜαρίαΑρχιτεκτόνων Μηχανικών ΞάνθηςΔημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης2012
Διονυσόπουλος ΘεόδωροςΑστυφυλάκωνΕλληνική Αστυνομία2005
Μπούτσης ΠαναγιώτηςΑυτοματισμού ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2005
Παπανικολάου ΜάριοςΑυτοματισμού ΜεσολογγίουΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Δυτ. Ελλάδας2009
Δαβίτος ΝίκοςΑυτοματισμού ΠειραιάΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Πειραιά2011
Σωτηρίου ΧρήστοςΑυτοματισμού ΠειραιάΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Πειραιά2004
Καρτέρης ΠαύλοςΑυτοματισμού ΧαλκίδαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2012
Μεγαλωμάτης ΓιώργοςΑυτοματισμού ΧαλκίδαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2009
Ράπτης ΒασίλειοςΑυτοματισμού ΧαλκίδαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2005
Τζαγιάνκα ΣτυλιανήΒιοϊατρικών Επιστημών ΑθήναςΠανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής2018
Ευθυμίου ΧαρούλαΒιολογικών Θερμ. Καλλιεργ. και Ανθοκομίας ΚαλαμάταςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Πελοποννήσου2010
Πουραίμη ΕλένηΒιομηχανικού Σχεδιασμού ΚοζάνηςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Δυτ. Μακεδονίας2005
Κανούτα ΑγγελικήΒιοχημείας και Βιοτεχνολογίας ΘεσσαλίαςΠανεπιστήμιο Θεσσαλίας2011
Αναστοπούλου ΡοδοθέαΓαλλικής Γλώσσας και Φιλολογίας ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2010
Ηλιοπούλου ΆνναΓαλλικής Γλώσσας και Φιλολογίας ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2017
Κοντούδη ΝεκταρίαΓαλλικής Γλώσσας και Φιλολογίας ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2013
Ματακια ΠόπηΓαλλικής Γλώσσας και Φιλολογίας ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2006
Παπατριανταφύλλου Άρτ.Γαλλικής Γλώσσας και Φιλολογίας ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2013
Γκινoσάτη Μαρία Γερμανικής Γλώσσας και Φιλολογίας ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2011
Αγραφιώτης ΧρήστοςΓεωγραφίας ΑθήναςΧαροκόπειο Πανεπιστήμιο2011
Ζυγούρη ΝεκταρίαΓεωγραφίας ΑθήναςΧαροκόπειο Πανεπιστήμιο2016
Γαρδίκας ΘεοφάνηςΓεωγραφίας ΜυτιλήνηςΠανεπιστήμιο Αιγαίου2019
Καράμπελας ΝίκοςΓεωλογίας και Γεωπεριβάλλοντος ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2013
Καππή ΕιρήνηΓεωπονίας ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2002
Ντούκα ΛίβιαΓεωπονίας ΚαλαμάταςΠανεπιστήμιο Πελοποννήσου2019
Καμπάνης ΦοίβοςΓεωπονικής Βιοτεχνολογίας ΑθήναςΓεωπονικό Πανεπιστήμιο2005
Παπαγγελοπούλου ΔήμητραΓλώσσας, Φιλολογίας και Πολιτισμού Παρευξείνιων Χωρών ΚομοτηνήςΔημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης2019
Νεστορίδη ΑναστασίαΓλωσσικών και Διαπολιτισμικών Σπουδών ΒόλουΠανεπιστήμιο Θεσσαλίας2019
Κεπουτα ΠόπηΔασοπονίας και Διαχείρησης Φυσικού Περιβάλλοντος ΛαμίαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2005
Μπουκουβάλα ΑικατερίνηΔασοπονίας και Διαχείρησης Φυσικού Περιβάλλοντος ΛαμίαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2005
Σαμίου ΚυριακήΔημιουργικού Σχεδιασμού και Ένδυσης ΚιλκίςΔιεθνές Πανεπιστήμιο της Ελλάδος2019
Αλεξοπούλου ΜαριάνναΔημόσιας Διοίκησης ΑθήναςΠάντειον Πανεπιστήμιο2013
Βαβούδη ΕυστρατίαΔημόσιας Διοίκησης ΑθήναςΠάντειον Πανεπιστήμιο2018
Γυφτοπούλου ΔήμητραΔημόσιας Διοίκησης ΑθήναςΠάντειον Πανεπιστήμιο2006
Δαμιανός ΚωνσταντίνοςΔημόσιας Διοίκησης ΑθήναςΠάντειον Πανεπιστήμιο2002
Κατόπη ΠόπηΔημόσιας Διοίκησης ΑθήναςΠάντειον Πανεπιστήμιο2006
Τάσσης ΣπύροςΔημόσιας Διοίκησης ΑθήναςΠάντειον Πανεπιστήμιο2004
Σιδηροπούλου ΕλένηΔημόσιας και Ενιαίας Υγείας ΚαρδίτσαςΠανεπιστήμιο Θεσσαλίας2019
Γάλλου ΓλυκερίαΔημόσιας Υγείας ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2011
Δρακόπουλος ΑλέξανδροςΔημόσιας Υγείας ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2015
Βουλγαράκη ΓωγώΔημοσίων Σχέσεων και Επικοινωνίας ΙονίουΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Ιονίου2010
Σαρηγιαννίδου ΜαρίαΔημοσίων Σχέσεων και Επικοινωνίας ΙονίουΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Ιονίου2012
Ροδίτη ΜαρίαΔημοσίων Σχέσεων και Επικοινωνίας ΜακεδονίαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Μακεδονίας2010
Ματσουεδέλη ΑλκυώνηΔιακοσμητικής ΑθήναςΠανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής2005
Σούνη ΑναστασίαΔιατροφής και Διαιτολογίας ΚαρδίτσαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Θεσσαλίας2018
Σταματοπούλου ΜαρλένΔιατροφής και Διαιτολογίας ΛάρισαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Θεσσαλίας2012
Μάλαι ΚέβαΔιαχείρησης Περιβάλλοντος και Νέων Τεχνολογιών ΠάτραςΠανεπιστήμιο Πατρών2015
Πάνου ΜαρίαΔιαχείρισης Περιβάλλοντος και Φυσικών Πόρων ΑγρινίουΠανεπιστήμιο Πατρών2017
Πολυχρόνη ΧαρίκλειαΔιαχείρισης Πολιτισμικού Περιβάλλοντος και Νέων Τεχνολογιών ΑγρινίουΠανεπιστήμιο Πατρών2016
Κατσούλη ΔανάηΔιαχείρισης Πολιτισμικού Περιβάλλοντος και Νέων Τεχνολογιών ΠάτραςΠανεπιστήμιο Πατρών2013
Τηγάνου ΓεωργίαΔιαχείρισης Πολιτισμικού Περιβάλλοντος και Νέων Τεχνολογιών ΠάτραςΠανεπιστήμιο Πατρών2013
Τσούρου ΣοφίαΔιδακτικής της Τεχνολογίας και Ψηφιακών Συστημάτων ΠειραιάΠανεπιστήμιο Πειραιώς2009
Δέδε ΑικατερίνηΔιεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών ΑθήναςΟικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών2005
Δημοπούλου ΕλένηΔιεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών ΑθήναςΠάντειον Πανεπιστήμιο2012
Πάντου ΜαριλέναΔιεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών ΑθήναςΠάντειον Πανεπιστήμιο2012
Πεχλιβάνη ΒίκυΔιεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών ΑθήναςΠάντειον Πανεπιστήμιο2010
Τερζοπούλου ΜαρίαΔιεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών ΑθήναςΟικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών2004
Τουλκαρίδου ΕλένηΔιεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών ΑθήναςΠανεπιστήμιο Πειραιώς2004
Αλεξοπούλου ΜαριάνναΔιεθνών και Ευρωπαικών Σπουδών ΠειραιώςΠανεπιστήμιο Πειραιώς2014
Καρδάτου ΊλιαΔιεθνών και Ευρωπαικών Σπουδών ΠειραιώςΠανεπιστήμιο Πειραιώς2012
Κουσάκη ΑικατερίνηΔιεθνών και Ευρωπαικών Σπουδών ΠειραιώςΠανεπιστήμιο Πειραιώς2004
Λιανέρης ΒασίληςΔιεθνών και Ευρωπαικών Σπουδών ΠειραιώςΠανεπιστήμιο Πειραιώς2006
Μιχαήλ ΑλεξάνδραΔιεθνών και Ευρωπαικών Σπουδών ΠειραιώςΠανεπιστήμιο Πειραιώς2003
Τουμπανάκης ΝίκοςΔιεθνών και Ευρωπαικών Σπουδών ΠειραιώςΠανεπιστήμιο Πειραιώς2018
Χαρίτος ΆγγελοςΔιεθνών και Ευρωπαικών Σπουδών ΠειραιώςΠανεπιστήμιο Πειραιώς2009
Μιχάι ΚέινταΔιεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών ΠειραιώςΠανεπιστήμιο Πειραιώς2019
Γαλανοπούλου ΠαναγιώταΔιεθνών Οικονομικών Σπουδών ΑθήναςΟικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών2014
Μανδηλαρά ΓεωργίαΔιεθνών, Ευρωπαϊκών και Περιφεριακών Σπουδών ΑθήναςΠάντειον Πανεπιστήμιο2017
Κοκκίνης ΣωκράτηςΔιοίκησης Επιχειρήσεων Αγ. ΝικολάουΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Κρήτης2017
Βλαχογιάννη ΑγγελικήΔιοίκησης Επιχειρήσεων ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2014
Γιοβάνης ΘεόδωροςΔιοίκησης Επιχειρήσεων ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2017
Κοσμίδη ΜίναΔιοίκησης Επιχειρήσεων ΑθήναςΟικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών2014
Κωνσταντιος ΠαναγιώτηςΔιοίκησης Επιχειρήσεων ΑθήναςΟικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών2002
Μαντζούκα Αναστασία-ΔήμητραΔιοίκησης Επιχειρήσεων ΑθήναςΠανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής2019
Γκίνης ΒασίλειοςΔιοίκησης Επιχειρήσεων ΓρεβενώνΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Δυτ. Μακεδονίας2016
Καρούσου ΚωνσταντίναΔιοίκησης Επιχειρήσεων ΙονίουΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Ιονίου2005
Γερομαλίδης ΝικηφόροςΔιοίκησης Επιχειρήσεων ΚαβάλαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Μακεδονίας2011
Αργυρόπουλος ΒασίλειοςΔιοίκησης Επιχειρήσεων ΚαλαμάταςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Πελοποννήσου2016
Γεωργογάλας ΓιάννηςΔιοίκησης Επιχειρήσεων ΚαλαμάταςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Πελοποννήσου2014
Κοπαλίδη ΑικατερίνηΔιοίκησης Επιχειρήσεων ΚαλαμάταςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Πελοποννήσου2016
Ίτσι ΚατερίναΔιοίκησης Επιχειρήσεων ΚρήτηςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Κρήτης2010
Ματσουρδέλη ΒασιλικήΔιοίκησης Επιχειρήσεων ΛάρισαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Θεσσαλίας2009
Καλαμάκη ΧρυσάνθηΔιοίκησης Επιχειρήσεων ΜεσολογγίουΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Δυτ. Ελλάδας2017
Αστερής ΝίκοςΔιοίκησης Επιχειρήσεων ΠάτραςΠανεπιστήμιο Πατρών2015
Γεροντίδη ΜαρίαΔιοίκησης Επιχειρήσεων ΠάτραςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Πάτρας2010
Κατάρας - Βρεττός ΔημήτριοςΔιοίκησης Επιχειρήσεων ΠάτραςΠανεπιστήμιο Πατρών2018
Λαμπράκης ΣταύροςΔιοίκησης Επιχειρήσεων ΠάτραςΠανεπιστήμιο Πατρών2015
Λυκάκης ΝικόλαοςΔιοίκησης Επιχειρήσεων ΠάτραςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Δυτ. Ελλάδας2016
Μπιρής ΒασίληςΔιοίκησης Επιχειρήσεων ΠάτραςΠανεπιστήμιο Πατρών2002
Τζόκας ΔημήτρηςΔιοίκησης Επιχειρήσεων ΠάτραςΠανεπιστήμιο Πατρών2011
Τζόκας ΠαναγιώτηςΔιοίκησης Επιχειρήσεων ΠάτραςΠανεπιστήμιο Πατρών2019
Οικονόμου ΚωνσταντίναΔιοίκησης Επιχειρήσεων ΠειραιάΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2016
Θρεψιάδου ΕλένηΔιοίκησης Επιχειρήσεων ΧαλκίδαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2012
Μπελεχάκη ΜαριάνναΔιοίκησης Επιχειρήσεων ΧαλκίδαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2003
Σμπόρας ΣεραφείμΔιοίκησης Επιχειρήσεων ΧαλκίδαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2012
Τσίπας ΆκηςΔιοίκησης Επιχειρήσεων ΧαλκίδαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2006
Κονιτόπουλος ΜιχαήλΔιοίκησης Επιχειρήσεων ΧίουΠανεπιστήμιο Αιγαίου2003
Φεταχάι ΕύαΔιοίκησης Επιχειρήσεων ΧίουΠανεπιστήμιο Αιγαίου2019
Αδαμοπούλου ΚωνσταντίναΔιοίκησης Μονάδων Υγείας και Πρόνοιας ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2013
Θρεψιάδου ΕλένηΔιοίκησης Μονάδων Υγείας και Πρόνοιας ΚαλαμάταςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Πελοποννήσου2011
Μαυρίδου ΒέραΔιοίκησης Συστημάτων ΕφοδιασμούΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2013
Μέρμηγκας ΆκηςΔιοίκησης Συστημάτων ΕφοδιασμούΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2010
Ντέλλα ΒαρβάραΔιοίκησης Τεχνολογίας ΈδεσσαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Μακεδονίας2006
Μίχα ΣοφίαΔιοίκησης Τεχνολογιών ΜακεδονίαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Μακεδονίας2004
Καραγιάννης ΑλέξανδροςΔιοίκησης Τουριστικών Επιχειρήσεων ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2016
Καραζουρνά ΑνδριανήΔιοίκησης Τουριστικών Επιχειρήσεων ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2017
Κατάρα - Βρεττού ΣτυλιανήΔιοίκησης, Οικονομίας και Επικοινωνίας Πολιτιστικών και Τουριστικών Μονάδων ΆμφισσαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2018
Θεμελιώτη Ηλέκτρα Διοικητικής Επιστήμης και ΤεχνολογίαςΟικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών2004
Μαχαίρας ΚωνσταντίνοςΔιοικητικής Επιστήμης και ΤεχνολογίαςΟικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών2005
Ζούλιας ΜάριοςΔιοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας ΑθήναςΟικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών2014
Λαλούσης ΓιάννηςΔιοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας ΑθήναςΟικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών2013
Ευθυμίου ΜαρίαΕκπαίδευσης και Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2005
Τριάντης ΠαναγιώτηςΕκπαιδευτικών Ηλεκτρολογίας και Ηλεκτρονικής ΑθήναςΑ.Σ.ΠΑΙ.ΤΕ2013
Μπούκης ΠαναγιώτηςΕκπαιδευτικών Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Α.Σ.ΠΑΙ.ΤΕ2015
Τσόπελας ΚωνσταντίνοςΕκπαιδευτικών Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Α.Σ.ΠΑΙ.ΤΕ2012
Κάππας ΚώσταςΕκπαιδευτικών Ηλεκτρονικής ΑθήναςΑ.Σ.ΠΑΙ.ΤΕ2012
Δασκαλόπουλος ΒασίληςΕκπαιδευτικών Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΑθήναςΑ.Σ.ΠΑΙ.ΤΕ2014
Βουρλούμης ΙάκωβοςΕκπαιδευτικών Μηχανολογίας ΑθήναςΑ.Σ.ΠΑΙ.ΤΕ2012
Ζορμπάς ΓιάννηςΕκπαιδευτικών Μηχανολογίας ΑθήναςΑ.Σ.ΠΑΙ.ΤΕ2012
Γροντής ΑνέστηςΕκπαιδευτικών Μηχανολόγων Μηχανικών ΑθήναςΑ.Σ.ΠΑΙ.ΤΕ2015
Μεγαλοοικονόμου ΝίκοςΕκπαιδευτικών Μηχανολόγων Μηχανικών ΑθήναςΑ.Σ.ΠΑΙ.ΤΕ2015
Σουλιώτης ΧρήστοςΕκπαιδευτικών Μηχανολόγων Μηχανικών ΑθήναςΑ.Σ.ΠΑΙ.ΤΕ2014
Καδάς ΚώσταςΕκπαιδευτικών Πολιτικών Δομικών Έργων ΑθήναςΑ.Σ.ΠΑΙ.ΤΕ2012
Τσιλικιώτη ΒανέσαΕκπαιδευτικών Πολιτικών Δομικών Έργων ΑθήναςΑ.Σ.ΠΑΙ.ΤΕ2012
Ζαφειρόπουλος ΑλέξανδροςΕμπορίας και Διαφήμισης ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2011
Μπακιρτζή ΖωήΕμπορίας και Διαφήμισης ΘεσσαλονίκηςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Θεσσαλονίκης2012
Κατσουλιέρης ΑντώνηςΕμπορίας και Διαφήμισης ΛαμίαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2011
Λάλας ΓιάννηςΕμπορίας και Διαφήμισης ΠατρώνΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Πάτρας2010
Μπρατσιάκος ΓιώργοςΕμπορίας και Διαφήμισης ΧαλκίδαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2011
Μπατσή ΔώραΕνεργειακής Τεχνολογίας ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2012
Μπιθαράς ΙωάννηςΕνεργειακής Τεχνολογίας ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2003
Βογιατζή ΦαίδραΕπικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης ΑθήναςΠάντειον Πανεπιστήμιο2015
Δέδε ΓεωργίαΕπικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2004
Νταφέρη ΕλένηΕπικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2004
Βασιλάκης ΧρυσοβαλάντηςΕπικοινωνίας, Μέσων και Πολιτισμού ΑθήναςΠάντειον Πανεπιστήμιο2017
Κατωπόδη ΠαρασκευήΕπικοινωνίας, Μέσων και Πολιτισμού ΑθήναςΠάντειον Πανεπιστήμιο2016
Παπαδάτου ΧαράΕπικοινωνίας, Μέσων και Πολιτισμού ΑθήναςΠάντειον Πανεπιστήμιο2018
Χαψάς ΆγγελοςΕπιστήμης Διατροφής και Διαιτολογίας ΚαλαμάταςΠανεπιστήμιο Πελοποννήσου2019
Τσίνας ΛάμπροςΕπιστήμης Ζωικής Παραγωγής ΑθήναςΓεωπονικό Πανεπιστήμιο2014
Παξιμαδάκη ΑργυρώΕπιστήμης και Τεχνολογίας ΤροφίμωνΓεωπονικό Πανεπιστήμιο2011
Αργύρης ΧρήστοςΕπιστήμης και Τεχνολογίας Υπολογιστών ΤρίποληςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Δυτ. Ελλάδας2009
Δημητρόπουλος ΧρήστοςΕπιστήμης και Τεχνολογίας Υπολογιστών ΤρίποληςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Δυτ. Ελλάδας2012
Μαρμαρά ΈλεναΕπιστήμης των Υλικών ΠάτραςΠανεπιστήμιο Πατρών2015
Κουρτάκης ΑντώνηςΕπιστήμης Υπολογιστών ΚρήτηςΠανεπιστήμιο Κρήτης2011
Βλαχογιάννη ΕιρήνηΕπιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2011
Γαλανοπούλου ΦωτεινήΕπιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2015
Δεμέστιχας ΔημήτριοςΕπιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2005
Διέλα Κατερίνα Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2002
Αντωνόπουλος ΑλέξηςΕπιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού ΘράκηςΔημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης2003
Αργυρίου ΓιάννηςΕπιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού ΘράκηςΔημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης2012
Ζυγούρη ΕυαγγελίαΕπιστημών Προσχολικής Αγωγής ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2014
Βαγγελάτου ΕλίζαΕπιστημών Προσχολικής Αγωγής και Εκπαιδευτικού Σχεδιασμού ΡόδουΠανεπιστήμιο Αιγαίου2019
Βουλιστιώτη ΧρύσαΕπιστημών Προσχολικής Αγωγής ΡόδουΠανεπιστήμιο Αιγαίου2014
Γάλλος ΑλέξανδροςΕπιχειρηματικού Σχεδιασμού και Πηλροφοριακών ΣυστημάτωνΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Πάτρας2010
Γιασιράνης ΙωάννηςΕυελπίδων ΌπλαΣχολή Ευελπίδων2005
Κοντουδή ΝεκταρίαΕφαρμογών Ξένων Γλωσσών στη Διοίκηση και στο Εμπόριο ΗγουμενίτσαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Ηπείρου2012
Βουλιστιώτη ΚωνσταντίναΕφαρμογών Ξένων Γλωσσών στη Διοίκηση και στο Εμπόριο ΠάτραςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Πάτρας2009
Σφακιανάκη ΣπαρτιάναΕφαρμοσμένης Πληροφορικής και Πολυμέσων ΗρακλείουΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Κρήτης2004
Αβραμίδης ΑλέξηςΕφαρμοσμένης Πληροφορικής στη Διοίκηση και στην Οικονομία ΙονίουΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Ιονίου2010
Παπανδρέου ΧρήστοςΕφαρμοσμένης Πληροφορικής στη Διοίκηση και στην Οικονομία ΙονίουΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Ιονίου2010
Γκίνη ΝικολέταΕφαρμοσμένης Πληροφορικής στη Διοίκηση και στην Οικονομία ΜεσολογγίουΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Δυτ. Ελλάδας2011
Νεφρού ΔήμητραΕφαρμοσμένης Πληροφορικής στη Διοίκηση και στην Οικονομία ΜεσολογγίουΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Δυτ. Ελλάδας2012
Σοφιάνοβ ΣταύροςΕφαρμοσμένης Πληροφορικής στη Διοίκηση και στην Οικονομία ΠάτραςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Πάτρας2010
Μπαντούνας ΔημήτρηςΕφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών ΑθήναςΕθνικό Μετσόβειο Πολυτεχνείο2009
Στραβοκέφαλος ΓιώργοςΗλεκτρολογίας ΛαμίαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2010
Ζορμπάς ΛάμπροςΗλεκτρολογίας ΛάρισαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Θεσσαλίας2009
Ελευθεριάδης ΣπύροςΗλεκτρολογίας ΧαλκίδαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2006
Ντζαφέρης ΓιώργοςΗλεκτρολογίας ΧαλκίδαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2006
Τσακιρίδης ΔιονύσιοςΗλεκτρολόγων Μηχανικών ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2017
Αγνιάδης ΑποστόληςΗλεκτρολόγων Μηχανικών ΒόλουΠανεπιστήμιο Θεσσαλίας2014
Ραχούτης ΝίκοςΗλεκτρολόγων Μηχανικών ΚαβάλαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Μακεδονίας2015
Ηλιόπουλος ΑνδρέαςΗλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Ηλεκτρονικών ΥπολογιστώνΕθνικό Μετσόβειο Πολυτεχνείο2005
Πιτσινής ΙωάννηςΗλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Ηλεκτρονικών ΥπολογιστώνΕθνικό Μετσόβειο Πολυτεχνείο2017
Προυσαλίδης ΚωνσταντίνοςΗλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών ΑθήναςΕθνικό Μετσόβειο Πολυτεχνείο2015
Κατοπώδης ΕυάγγελοςΗλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών ΑθήναςΕθνικό Μετσόβειο Πολυτεχνείο2014
Μεγαλοοικονόμου ΕιρήνηΗλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών ΑθήναςΕθνικό Μετσόβειο Πολυτεχνείο2014
Αθανάσογλου ΙάσωναςΗλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών ΠάτραςΠανεπιστήμιο Πατρών2012
Γκαραβέλας ΣτέφανοςΗλεκτρολόγων Μηχανικών ΧαλκίδαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2015
Μαρμαρά 'ΕλεναΗλεκτρολόγων Μηχανικών ΧαλκίδαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2014
Μπαμπανίκας ΔημήτρηςΗλεκτρολόγων Μηχανικών ΧαλκίδαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2015
Τριάντης ΓιώργοςΗλεκτρολόγων Μηχανικών ΧαλκίδαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2013
Τσούμας ΓεώργιοςΗλεκτρολόγων Μηχανικών ΧαλκίδαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2018
Γκουντούβας ΚώσταςΗλεκτρονικής ΚρήτηςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Κρήτης2009
Ασπρούλιας ΓιάννηςΗλεκτρονικής ΛαμίαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2011
Κέπετζης ΦίλιπποςΗλεκτρονικής ΛαμίαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2011
Ελευθεριάδου ΑγγελικήΗλεκτρονικών Υπολογιστικών Συστημάτων ΠειραιάΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2010
Βουλγαράκη ΓεωργίαΘεολογίας ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2011
Γριβέα ΑλεξίαΘεολογίας ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2005
Γροντής ΑνέστηςΘεολογίας ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2014
Κρίκα ΣταυρούλαΘεολογίας ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2010
Κωσταντόπουλος ΧρίστοςΘεολογίας ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2014
Μανιφάβα ΑλεξάνδραΘεολογίας ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2014
Ψυχογυιός ΕυθύμιοςΘεολογίας ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2016
Κεσίδη ΧριστίναΘεωρία και Ιστορία της ΤέχνηςΑνώτατη Σχολή Καλών Τεχνών2013
Γουρνά ΠέγκυΙατρικής ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2010
Λιώρης ΜάρκοςΙατρικής ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2014
Ηλιόπουλος Φ.ΗλίαςΙατρικής ΙωαννίνωνΠανεπιστήμιο Ιωαννίνων2006
Καραθάνου ΜαριάνναΙατρικής ΙωαννίνωνΠανεπιστήμιο Ιωαννίνων2013
Μαρίνη Κατερίνα Ιατρικής ΙωαννίνωνΠανεπιστήμιο Ιωαννίνων2002
Παπαποστόλου ΝικολΙατρικής ΙωαννίνωνΠανεπιστήμιο Ιωαννίνων2009
Κασκάνης ΆγγελοςΙατρικής ΠάτραςΠανεπιστήμιο Πατρών2014
Βουλγαράκης ΚωνσταντίνοςΙατρικών Εργαστηρίων ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2011
Γοματου ΜαρίαΙατρικών Εργαστηρίων ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2004
Ράπτη ΕιρήνηΙατρικών Εργαστηρίων ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2016
Σταυρόπουλος ΕυάγγελοςΙατρικών Εργαστηρίων ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2011
Μιχαλόπουλος ΙωάννηςΙερατικών Σπουδών ΗρακλείουΑνώτατη Εκκλησιαστική Ακαδημία Κρήτης2018
Κλεισιάρη ΜαρίαΙσπανικής Γλώσσας και Φιλολογίας ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2010
Δέδε ΚατερίναΙστορίας και Αρχαιολογίας ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2002
Κατοπώδης ΣτάθηςΙστορίας και Αρχαιολογίας ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2014
Παπαθανάση ΜιχαέλαΙστορίας και Αρχαιολογίας ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2015
Χριστοφοράκη ΠαρασκευήΙστορίας και Αρχαιολογίας ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2016
Αλυσανδράτου ΜαρίαΙστορίας και Αρχαιολογίας ΙωαννίνωνΠανεπιστήμιο Ιωαννίνων2010
Κυρίτσης ΘεόδωροςΙχθυοκομίας - Αλιείας ΜεσολογγίουΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Δυτ. Ελλάδας2004
Χατζηπέτρος ΣπύροςΚαλλιέργειας και Ανθοκομίας ΚρήτηςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Κρήτης2004
Ανδρινοπούλου ΑκριβήΚοινωνικής Ανθρωπολογίας ΑθήναςΠάντειον Πανεπιστήμιο2017
Βαβούδη ΜαρίαΚοινωνικής Ανθρωπολογίας Αθήνας Πάντειον Πανεπιστήμιο2014
Χατζηλουκά ΑικατερίνηΚοινωνικής Ανθρωπολογίας και Ιστορίας ΜυτιλήνηςΠανεπιστήμιο Αιγαίου2019
Βελντέ ΔιονυσίαΚοινωνικής Εργασίας ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2013
Χήρα ΣτυλιανήΚοινωνικής Εργασίας ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2016
Κοσμίδη ΙωάνναΚοινωνικής Εργασίας ΚρήτηςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Κρήτης2009
Σαββίδη ΠελαγίαΚοινωνικής Εργασίας ΚρήτηςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Κρήτης2012
Μπαρτσώτα ΑθηνάΚοινωνικής Εργασίας ΠατρώνΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Πάτρας2010
Δαμιανίδη ΣοφίαΚοινωνικής Θεολογίας ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2017
Κουμπέτσου ΔήμητραΚοινωνικής Θεολογίας και Θρησκειολογίας ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2019
Βαλογιάννη ΘεοδώραΚοινωνικής και Εκπαιδευτικής Πολιτικής ΚορίνθουΠανεπιστήμιο Πελοποννήσου2012
Ηλιάδη ΔέσποιναΚοινωνικής και Εκπαιδευτικής Πολιτικής ΚορίνθουΠανεπιστήμιο Πελοποννήσου2010
Κοιντόση ΧριστίναΚοινωνικής και Εκπαιδευτικής Πολιτικής ΚορίνθουΠανεπιστήμιο Πελοποννήσου2012
Φασουλά ΖαφειρένιαΚοινωνικής και Εκπαιδευτικής Πολιτικής ΚορίνθουΠανεπιστήμιο Πελοποννήσου2011
Ρωμανού ΧρυσοβαλάντωΚοινωνιολογίας ΑθήναςΠάντειον Πανεπιστήμιο2019
Τζοβάρα ΕλένηΚοινωνιολογίας ΑθήναςΠάντειον Πανεπιστήμιο2012
Τσιάτσου ΖωήΚοινωνιολογίας ΑθήναςΠάντειον Πανεπιστήμιο2019
Κανέλλου ΤίναΛογιστικής ΑθήναςΟικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών2009
Οικονόμου ΜιχάληςΛογιστικής ΗπείρουΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Ηπείρου2006
Γιανταμίδου ΔήμητραΛογιστικής και Χρηματοοικονομικής ΑθήναςΟικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών2002
Γραμμένος ΝικόλαοςΛογιστικής και Χρηματοοικονομικής ΑθήναςΟικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών2002
Σωτηριάδης ΚωνσταντίνοςΛογιστικής και Χρηματοοικονομικής ΚαλαμάταςΠανεπιστήμιο Πελοποννήσου2019
Τριδήμας ΓιάννηςΛογιστικής και Χρηματοοικονομικής ΚαλαμάταςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Πελοποννήσου2013
Χαλιλάι ΣοφίεΛογιστικής και Χρηματοοικονομικής ΚαλαμάταςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Πελοποννήσου2018
Μπαριαμάι ΑντυΛογιστικής και Χρηματοοικονομικής ΜεσολογγίουΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Δυτ. Ελλάδας2018
Διονυσοπούλου ΜάρθαΛογιστικής και Χρηματοοικονομικής ΠειραιάΠανεπιστήμιο Πειραιώς2014
Καργάκης ΘάνοςΛογιστικής και Χρηματοοικονομικής ΠειραιάΠανεπιστήμιο Πειραιώς2013
Κεχιόπουλος ΠαύλοςΛογιστικής και Χρηματοοικονομικής ΠειραιάΠανεπιστήμιο Πειραιώς2015
Παλάσκας ΚωνσταντίνοςΛογιστικής και Χρηματοοικονομικής ΧαλκίδαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2016
Κιρκιμπολάκη ΣτελλαΛογιστικής ΠάτραςΠανεπιστήμιο Πατρών2004
Μπαρτσώτα ΜαρίαΛογιστικής ΠάτραςΠανεπιστήμιο Πατρών2011
Καραμποίκη ΣτεφανίαΛογιστικής ΠειραιάΠανεπιστήμιο Πειραιώς2012
Ξουρής ΔημήτριοςΛογιστικής ΧαλκίδαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2010
Σκορδίλης ΣαμουήλΛογιστικής ΧαλκίδαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2010
Παγώνη ΑγγελικήΛογοθεραπείας ΙωαννίνωνΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Ηπείρου2006
Πέτσας ΔημήτρηςΜαθηματικών ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2009
Τσουλακίδου ΑρχοντίαΜαθηματικών ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2004
Δασύρα ΔανάηΜαθηματικών ΑιγαίουΠανεπιστήμιο Αιγαίου2010
Κουρτάκη ΑγάπηΜαθηματικών ΑιγαίουΠανεπιστήμιο Αιγαίου2013
Τούση ΜαρίαΜαθηματικών ΑιγαίουΠανεπιστήμιο Αιγαίου2004
Μάγγος ΚωνσταντίνοςΜαθηματικών ΚρήτηςΠανεπιστήμιο Κρήτης2010
Ζιώγα ΈλληΜαιευτικής ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2011
Καγιά ΕλένηΜαιευτικής ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2012
Καντζίκη ΑικατερίνηΜαιευτικής ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2005
Σπανάκη ΑργυρώΜαιευτικής ΠτολεμαϊδαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Μακεδονίας2010
Μαυρέλη ΣυμέλαΜαιευτικής ΠτολεμαΐδαςΠανεπιστήμιο Δυτικής Μακεδονίας2019
Τάσιου ΑικατερίνηΜάρκετινγκ και Επικοινωνίας ΑθήναςΟικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών2016
Ψωμάς ΑντώνηςΜηχανικών Αεροσκαφών ΧαλκίδαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2015
Καλογεράκη ΑλεξάνδραΜηχανικών Αυτοματισμού ΠειραιάΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Πειραιά2017
Καρτέρης ΓιάννηςΜηχανικών Αυτοματισμού ΧαλκίδαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2014
Νικολοπούλου ΓεωργίαΜηχανικών Αυτοματισμού ΧαλκίδαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2018
Παπαδόπουλος Αλέξανδρος- ΧρυσοβαλάντηςΜηχανικών Αυτοματισμού ΧαλκίδαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2018
Παπαδόπουλος ΕυσέβιοςΜηχανικών Αυτοματισμού ΧαλκίδαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2014
Καρσέλλας ΧρήστοςΜηχανικών Βιοϊατρικής ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2013
Μικέλης ΑθανάσιοςΜηχανικών Βιομηχανικής Σχεδίασης και Παραγωγής ΑθήναςΠανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής2018
Μορεάνου ΤζεόρτζεΜηχανικών Βιομηχανικής Σχεδίασης και Παραγωγής ΑθήναςΠανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής2019
Γκαραβέλα ΈφηΜηχανικών Ηλετρονικών Υπολογιστικών Συτημάτων ΠειραιάΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2013
Κουιτζίου ΜάξιμοςΜηχανικών Κλωστοϋφαντουργών ΠειραιάΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2014
Καλογεράκη ΑλεξάνδραΜηχανικών Οικονομίας και Διοίκησης ΧίουΠανεπιστήμιο Αιγαίου2013
Σπυρίδων ΕυάγγελοςΜηχανικών Οικονομίας και Διοίκησης ΧίουΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Πελοποννήσου2018
Φλώρος - Δημητριάδης ΦοίβοςΜηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης ΧανίωνΠολυτεχνείο Κρήτης2016
Φραντζή ΘεοδώραΜηχανικών Περιβάλλοντος και Αντιρρύπανσης ΚοζάνηςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Δυτ. Μακεδονίας2017
Λιβανίου ΈλεναΜηχανικών Περιβάλλοντος ΚοζάνηςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Δυτ. Μακεδονίας2014
Κολοβάνης ΠαντελήςΜηχανικών Πληροφοριακών και Επικοινωνιακών Συστημάτων ΑιγαίουΠανεπιστήμιο Αιγαίου2015
Κωστόπουλος ΑνέστηςΜηχανικών Πληροφοριακών και Επικοινωνιακών Συστημάτων ΑιγαίουΠανεπιστήμιο Αιγαίου2009
Ανδριανόπουλος ΠαναγιώτηςΜηχανικών Πληροφορικής ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2015
Βακερτζής ΠαναγιώτηςΜηχανικών Πληροφορικής ΆρταςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Ηπείρου2017
Κεχαγιόγλου ΦίλιπποςΜηχανικών Πληροφορικής ΗπείρουΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Ηπείρου2013
Πετράκης ΜανώληςΜηχανικών Πληροφορικής ΗπείρουΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Ηπείρου2015
Παναγιωτίδης ΠαντελήςΜηχανικών Πληροφορικής ΚαστοριάςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Δυτ. Μακεδονίας2017
Δαμίγος ΔημήτρηςΜηχανικών Πληροφορικής ΛαμίαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2014
Αργυρίου ΈλληΜηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων και Συστημάτων ΣύρουΠανεπιστήμιο Αιγαίου2013
Κυρίτση ΡόζαΜηχανικών Σχεδίασης ΣύρουΠανεπιστήμιο Αιγαίου2012
Αδαμοπούλου ΜαρίναΜηχανικών Τεχνολογίας Αεροσκαφών ΧαλκίδαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2017
Κόντη ΜαρίαΜηχανικών Τεχνολογίας Αεροσκαφών ΧαλκίδαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2016
Παπακυριακού ΆγγελοςΜηχανικών Τεχνολογίας Αεροσκαφών ΧαλκίδαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2017
Σαρηγιαννίδης ΚώσταςΜηχανικών Τεχνολογίας Αεροσκαφών ΧαλκίδαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2014
Τσούκη ΧρύσαΜηχανικών Υπολογιστών και Πληροφορικής ΙωαννίνωνΠανεπιστήμιο Ιωαννίνων2014
Λογοθέτης ΘωμάςΜηχανολογίας ΚαβάλαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Μακεδονίας2004
Πρελορέντζος ΓιώργοςΜηχανολογίας ΚαβάλαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Μακεδονίας2010
Σούνης ΑλέξανδροςΜηχανολογίας ΚαβάλαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Μακεδονίας2010
Παυλόπουλος ΝίκοςΜηχανολογίας ΚοζάνηςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Μακεδονίας2012
Σαραντόπουλος ΑνδρέαςΜηχανολογίας ΚοζάνηςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Μακεδονίας2002
Δασκαλάκης ΠαναγιώτηςΜηχανολογίας ΧαλκίδαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2004
Ζορμπάς ΛάμπροςΜηχανολογίας ΧαλκίδαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2010
Θάνος ΔημήτρηςΜηχανολογίας ΧαλκίδαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2002
Παρασκευά ΜαρίαΜηχανολόγων και Αεροναυπηγών Μηχανικών ΠάτραςΠανεπιστήμιο Πατρών2010
Καππής ΧαράλαμποςΜηχανολόγων Μηχανικών ΘεσσαλίαςΠανεπιστήμιο Θεσσαλίας2014
Βενέτος ΒασίληςΜηχανολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΘεσσαλονίκηςΠανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης2009
Σουλιώτης ΧρήστοςΜηχανολόγων Μηχανικών ΚοζάνηςΠανεπιστήμιο Δυτικής Μακεδονίας2013
Μαρουλάκος ΚωνσταντίνοςΜηχανολόγων Μηχανικών ΧαλκίδαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2016
Γιώτης ΧρήστοςΜονίμων Υπαξιωματικών ΝαυτικούΣχολή Μονίμων Υπαξιωματικών Ναυτικού2017
Τσιμπλής ΠαναγιώτηςΜόνιμων Υπαξιωματικών ΝαυτικούΣχολή Μονίμων Υπαξιωματικών Ναυτικού2012
Δημητρακόπουλος ΑντώνηςΜοριακής Βιολογίας και Γενετικής ΘράκηςΠανεπιστήμιο Θράκης2014
Ταμαρέση ΑθηνάΜουσικών Σπουδών ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2004
Περδικάρης ΙωάννηςΜουσικών Σπουδών ΘεσσαλονίκηςΑριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης2005
Παπακυριακού ΠαρασκευάςΝαυτιλία και Επιχειρηματικών Υπηρεσιών ΧίουΠανεπιστήμιο Αιγαίου2016
Αργυροπούλου ΦωτεινήΝαυτιλιακών Σπουδών ΠειραιάΠανεπιστήμιο Πειραιώς2014
Πουλάκης ΧρήστοςΝαυτιλιακών Σπουδών ΠειραιάΠανεπιστήμιο Πειραιώς2009
Ραπτοπούλου ΕλένηΝαυτιλιακών Σπουδών ΠειραιάΠανεπιστήμιο Πειραιώς2003
Μανδηλαράς ΜιχάληςΝαυτιλίας και Επιχειρηματικού Σχεδιασμού ΑιγαίουΠανεπιστήμιο Αιγαίου2015
Κολοβός ΛάζαροςΝαυτιλίας και Επιχειρηματικών Υπηρεσιών ΧίουΠανεπιστήμιο Αιγαίου2018
Κουλούρη ΓεωργίαΝαυτιλίας και Επιχειρηματικών Υπηρεσιών ΧίουΠανεπιστήμιο Αιγαίου2019
Πιτσoλάντη ΜαρίναΝηπιαγωγών ΠάτραςΠανεπιστήμιο Πατρών2011
Τσιρακίδου ΝούλαΝηπιαγωγών ΠάτραςΠανεπιστήμιο Πατρών2003
Μίχου Νίκη-ΜαρίαΝομικής ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2019
Παπαθανασίου ΧρήστοςΝομικής ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2015
Σφέτσα ΑθηνάΝομικής ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2016
Γιαννακόπουλος Γιώργος Νομικής ΘεσσαλονίκηςΠανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης2006
Τσατσαράγκου ΣπυριδούλαΝομικής ΘράκηςΠανεπιστήμιο Θράκης2010
Μπάμπη ΔήμητραΝομικής ΚομοτηνήςΔημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης2017
Μαυρίδου Ελίνα Νοσηλευτικής ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2004
Χαριτίδου ΑναστασίαΝοσηλευτικής ΔιδυμότειχουΔιεθνές Πανεπιστήμιο της Ελλάδος2019
Χατζηιωαννίδης ΑριστείδηςΝοσηλευτικής ΘεσσαλονίκηςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Θεσσαλονίκης2017
Τζελέπη ΚωνσταντίναΝοσηλευτικής ΚρήτηςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Κρήτης2011
Μπούκαλη ΜαριαλέναΝοσηλευτικής ΠάτραςΠανεπιστήμιο Πατρών2013
Ραχανιώτη ΧριστίναΟικιακής Οικονομίας και Οικολογίας ΑθήναςΧαροκόπειο Πανεπιστήμιο2017
Δημητρόπουλος ΑλέξηςΟικονομικής και Περιφερειακής Ανάπτυξης ΑθήναςΠάντειον Πανεπιστήμιο2012
Καραγιάννης ΑλέξανδροςΟικονομικής και Περιφεριακής Ανάπτυξης ΑθήναςΠάντειον Πανεπιστήμιο2017
Παπαναστασίου ΑδαμαντίαΟικονομικό Νομικής ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2003
Κατάρα ΈλεναΟικονομικών Επιστήμης ΠειραιάΠανεπιστήμιο Πειραιώς2003
Ελευθεριάδου ΜυροφόραΟικονομικών Επιστημών ΑθήναςΟικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών2015
Κοκκαλένιου ΔήμητραΟικονομικών Επιστημών ΑθήναςΟικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών2015
Κωνσταντιος ΗρακλήςΟικονομικών Επιστημών ΑθήναςΟικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών2003
Μαλή ΒασιλικήΟικονομικών Επιστημών ΑθήναςΟικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών2019
Ντούκα ΛέντιοΟικονομικών Επιστημών ΑθήναςΟικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών2014
Παπαθανασίου ΓιώταΟικονομικών Επιστημών ΑθήναςΟικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών2003
Πολέντα ΙσαβέλλαΟικονομικών Επιστημών ΑθήναςΟικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών2017
Φυτά ΕλένηΟικονομικών Επιστημών ΑθήναςΟικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών2004
Ντάσης ΜάριοςΟικονομικών Επιστημων ΠάτραςΠανεπιστήμιο Πατρών2015
Κουντουράκη ΧριστίναΟικονομικών Επιστημών ΠάτραςΠανεπιστήμιο Πατρών2018
Λαφαζανίδης ΙωσήφΟικονομικών Επιστημών ΠάτραςΠανεπιστήμιο Πατρών2010
Ρχεσσάλ Μαρία-ΑντουανέτταΟικονομικών Επιστημών ΠάτραςΠανεπιστήμιο Πατρών2019
Κουταβάς ΙωάννηςΟικονομικών Επιστημών ΠειραιάΠανεπιστήμιο Πειραιώς2010
Ζέρβα ΕυαγγελίαΟικονομικών Επιστημών ΤρίποληςΠανεπιστήμιο Πελοποννήσου2014
Παζάκος ΆνθιμοςΟικονομικών Επιστημών ΤρίποληςΠανεπιστήμιο Πελοποννήσου2017
Φωτιάδου ΦωτεινήΟινολογίας και Τεχνολογίας Ποτών ΔράμαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Μακεδονίας2017
Παπαϊωαννίδη ΑικατερίνηΟργάνωσης και Διαχείρισης Αθλητισμού ΣπάρτηςΠανεπιστήμιο Πελοποννήσου2019
Ζαφειρόπουλος ΠαναγιώτηςΟργάνωσης και Διαχείρισης Αθλητισμού ΣπάρτηςΠανεπιστήμιο Πελοποννήσου2010
Νεστορίδης ΚωνσταντίνοςΟργάνωσης και Διαχείρισης Αθλητισμού ΣπάρτηςΠανεπιστήμιο Πελοποννήσου2016
Μαρέντη ΙωάνναΟργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΑθήναςΟικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών2012
Μπουρζίκος ΕλπιδοφόροςΟργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΑθήναςΟικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών2014
Φαλάρα ΜαρίαΟργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΑθήναςΟικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών2017
Μπατσαλη ΈφηΟργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΠειραιάΠανεπιστήμιο Πειραιώς2006
Πασάτ ΝέληΟργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΠειραιάΠανεπιστήμιο Πειραιώς2017
Ραχανιώτης ΝεοκλήςΟργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΠειραιάΠανεπιστήμιο Πειραιώς2012
Βασιλάκη ΣοφίαΠαιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2012
Κουτσοσπύρου ΡούλαΠαιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2012
Σάκαλης ΝικόλαοςΠαιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2002
Δεμέστιχα ΚωνσταντίναΠαιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης ΑιγαίουΠανεπιστήμιο Αιγαίου2009
Ολίβα ΑντωνέλαΠαιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης ΑιγαίουΠανεπιστήμιο Αιγαίου2009
Πινακουλάκης ΑναστάσιοςΠαιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης ΑιγαίουΠανεπιστήμιο Αιγαίου2010
Γουρνα ΣτεφανίαΠαιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης ΙωαννίνωνΠανεπιστήμιο Ιωαννίνων2006
Αλεξιάδου ΚαλλιόπηΠαιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης ΠάτραςΠανεπιστήμιο Πατρών2005
Ζηγούρη ΝεκταρίαΠαιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης ΠάτραςΠανεπιστήμιο Πατρών2017
Μπέλλου ΔέσποιναΠαιδαγωγικό Νηπιαγωγών ΙωαννίνωνΠανεπιστήμιο Ιωαννίνων2017
Λαγουμτζή ΔέσποιναΠαιδαγωγικό Προσχολικής Εκπαίδευσης ΒόλουΠανεπιστήμιο Θεσσαλίας2017
Κονδυλάκη ΣεβαστήΠαιδαγωγικό Προσχολικής Εκπαίδευσης ΡεθύμνουΠανεπιστήμιο Κρήτης2003
Μπατουδάκη ΜαρίαΠαιδαγωγικό Προσχολικής Εκπαίδευσης ΡεθύμνουΠανεπιστήμιο Κρήτης2017
Κιάμα ΓκρισίλνταΠεριβάλλοντος ΛάρισαςΠανεπιστήμιο Θεσσαλίας2019
Κοκκίνης ΝικόλαοςΠεριφεριακής και Οικονομικής Ανάπτυξης ΆμφισαςΓεωπονικό Πανεπιστήμιο2019
Συμεωνίδου ΚωνσταντίναΠεριφεριακής και Οικονομικής Ανάπτυξης ΆμφισαςΓεωπονικό Πανεπιστήμιο2019
Λαμπουρίδης ΑλέξιοςΠληροφορική και Τηλεματική ΑθήναςΧαροκόπειο Πανεπιστήμιο2016
Δεμέστιχας ΓιαννούζοςΠληροφορικής ΑθήναςΟικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών2004
Ιωάννου ΕπαμεινώνδαςΠληροφορικής ΑθήναςΟικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών2014
Τάσιος ΔημήτρηςΠληροφορικής ΑθήναςΟικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών2014
Βουλιστιώτη ΚωνσταντίναΠληροφορικής και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης ΠατρώνΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Πάτρας2010
Σιρανίδης ΚωνσταντίνοςΠληροφορικής και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης ΠατρώνΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Πάτρας2010
Αναδιώτης ΙωάννηςΠληροφορικής και Τεχνολογίας Υπολογιστών ΛαμίαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2005
Αντωνάτος ΒαγγέληςΠληροφορικής και Τεχνολογίας Υπολογιστών ΛαμίαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2012
Καμπαρίζας ΔημήτρηςΠληροφορικής και Τεχνολογίας Υπολογιστών ΛαμίαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2012
Μαρίνης ΆγγελοςΠληροφορικής και Τεχνολογίας Υπολογιστών ΛαμίαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2011
Αθηναίου ΕιρήνηΠληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2002
Μάρτζιου ΣτεφανίαΠληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2004
Σταυρόπουλος ΑντρέαςΠληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2014
Φλούδας ΠερικλήςΠληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2015
Χριστοφορίδης ΙωάννηςΠληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών ΛαμίαςΠανεπιστήμιο Θεσσαλίας2019
Χάψας ΙωάννηςΠληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών ΤρίποληςΠανεπιστήμιο Πελοποννήσου2019
Καρβούνης ΑλέξανδροςΠληροφορικής ΚέρκυραςΙόνιο Πανεπιστήμιο2019
Χαραλαμπίδης ΧρήστοςΠληροφορικής Πειραιά Πανεπιστήμιο Πειραιώς2014
Μαρούδας ΓεώργιοςΠληροφορικής ΠειραιώςΠανεπιστήμιο Πειραιά2019
Κοντοθεοδώρου ΕρρίκοςΠληροφορικής ΣερρώνΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Μακεδονίας2003
Νικολάου ΓεωργίαΠοιμαντική και Κοινωνική Θεολογία ΘεσσαλονίκηςΑριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης2016
Κρικέλη ΓωγώΠολιτικής Επιστήμης και Διεθνών Σχέσεων ΚορίνθουΠανεπιστήμιο Πελοποννήσου2009
Κοντογεώργου ΒάσιαΠολιτικής Επιστήμης ΚρήτηςΠανεπιστήμιο Κρήτης2010
Κουτσοσπύρου ΝάνσυΠολιτικών Δομικών Έργων ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2010
Λάλας ΗλίαςΠολιτικών Δομικών Έργων ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2006
Λιανέρης ΜιχάληςΠολιτικών Δομικών Έργων ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2006
Μαχαίρας ΣτράτοςΠολιτικών Δομικών Έργων ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2006
Πρασίνη ΜαρίαΠολιτικών Δομικών Έργων ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2011
Σταμοπούλου ΜαριάνναΠολιτικών Δομικών Έργων ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2006
Θεοδώρου ΜαρίαΠολιτικών Δομικών Έργων ΠειραιάΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2004
Κόνιαρης ΜάριοςΠολιτικών Δομικών Έργων ΤρικάλωνΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Θεσσαλίας2010
Τσιλικιώτη ΒανέσαΠολιτικών Δομικών Έργων ΤρικάλωνΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Θεσσαλίας2011
Χάπεντσιουκ Εβελίνα-ΙωάνναΠολιτικών Επιστημών ΡεθύμνουΠανεπιστήμιο Κρήτης2019
Σακελαροπούλου ΦανήΠολιτικών Έργων Υποδομής ΑθήναςΑ.Σ.ΠΑΙ.ΤΕ2006
Παναγιωτοπούλου Αικατερίνη-ΜαρίαΠολιτικών Μηχανικών ΑθήναςΠανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής2018
Αγνιάδης ΑποστόληςΠολιτικών Μηχανικών ΘεσσαλίαςΠανεπιστήμιο Θεσσαλίας2015
Καπάτος ΓεράσιμοςΠολιτικών Μηχανικών και Μηχανικών Τοπογραφίας Αθήνας Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2013
Κατσαούνης ΑναστάσιοςΠολιτικών Μηχανικών και Μηχανικών Τοπογραφίας και Γεωπληροφορικής ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2016
Ορφανίδης ΓιάννηςΡαδιολογίας και Ακτινολογίας ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2002
Τριανταφυλλίδη ΛίναΡαδιολογίας και Ακτινολογίας ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2012
Λαζαρίδη ΝεφέληΡωσικής Γλώσσας και Φιλολογίας και Σλαβικών Σπουδών ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2019
Σπυροπούλου ΜαρίαΣλαβικών Σπουδών ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2009
Γέρου ΕλεναΣτατιστικής ΑθήναςΟικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών2019
Σηφάκης ΣτέφανοςΣτατιστικής ΑθήναςΟικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών2016
Μπίρης ΓιώργοςΣτατιστικής και Αναλογιστικής Επιστήμης ΑιγαίουΠανεπιστήμιο Αιγαίου2002
Ζιώγα ΈλληΣτατιστικής και Αναλογιστικών Χρηματοοικονομικών Μαθηματικών ΑιγαίουΠανεπιστήμιο Αιγαίου2010
Αναγνωστάκης ΑποστόληςΣτατιστικής και Ασφαλιστικής Επιστήμης ΠειραιάΠανεπιστήμιο Πειραιώς2012
Αναστασόπουλος ΝικόλαοςΣτατιστικής και Ασφαλιστικής Επιστήμης ΠειραιάΠανεπιστήμιο Πειραιώς2011
Δημοπούλου ΕλένηΣτατιστικής και Ασφαλιστικής Επιστήμης ΠειραιάΠανεπιστήμιο Πειραιώς2011
Καλογεροπούλου ΠόπηΣτατιστικής και Ασφαλιστικής Επιστήμης ΠειραιάΠανεπιστήμιο Πειραιώς2012
Λουκης ΓιώργοςΣτατιστικής και Ασφαλιστικής Επιστήμης ΠειραιάΠανεπιστήμιο Πειραιώς2004
Μήτσου ΒασιλικήΣτατιστικής και Ασφαλιστικής Επιστήμης ΠειραιάΠανεπιστήμιο Πειραιώς2011
Βλάχος ΑλεξανδροςΣχολή Μηχανικών Εμπορικού ΝαυτικούΑκαδημία Εμπορικού Ναυτικού 2013
Κουστουλίδης ΒλαδίμηροςΣχολή Πλοιάρχων Εμπορικού ΝαυτικούΑκαδημία Εμπορικού Ναυτικού 2016
Κουστουλίδης ΧρήστοςΣχολή Πλοιάρχων Εμπορικού ΝαυτικούΑκαδημία Εμπορικού Ναυτικού 2014
Τζανάκης ΗρακλήςΣχολή Πλοιάρχων Εμπορικού ΝαυτικούΑκαδημία Εμπορικού Ναυτικού 2014
Μανιφάβα ΑθηνάΤεχνολογία Τροφίμων ΚαρδίτσαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Θεσσαλίας2016
Μάστορας ΒασίληςΤεχνολογίας Αεροσκαφών ΧαλκίδαςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας2009
Φρενόπουλος ΝίκοςΤεχνολογίας Αλιείας ΜεσολογγίουΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Δυτ. Ελλάδας2014
Σιούλη ΜαρίαΤεχνολογίας Τροφίμων ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2002
Κυριαζίδου ΝόνναΤεχνολογίας Τροφίμων ΚεφαλονιάςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Ιονίου2013
Νικολόπουλος ΕλευθέριοςΤεχνολογιών Ψηφιακής Βιομηχανίας Ψαχνών ΕυβοίαςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2019
Κουμερτά ΕυδοξίαΤεχνολόγων ΓεωπόνωνΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Δυτ. Ελλάδας2015
Στραβοκεφάλου ΕιρήνηΤηλεπικοινωνιακών Συστημάτων και Δικτύων ΜεσολογγίουΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Δυτ. Ελλάδας2010
Παπαδοπούλου ΘεοδότηΤηλεπληροφορικής και Διοίκησης ΆρταςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Ηπείρου2005
Σακελαροπούλου ΦανήΤηλεπληροφορικής και Διοίκησης ΆρταςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Ηπείρου2005
Κουκούτσης ΠέτροςΤοπικής Αυτοδιοίκησης ΚαλαμάταςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Πελοποννήσου2010
Χονδροματίδης ΘεόφιλοςΤοπογραφίας ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2003
Βυσσίνη ΑσπασίαΤουρκικών Σπουδών και Σύγχρονων Ασιατικών Σπουδών ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2016
Γκινοσάτη ΓεωργίαΤουρκικών Σπουδών και Σύγχρονων Ασιατικών Σπουδών ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2017
Δημόπουλος ΑγγελήςΤουρκικών Σπουδών και Σύγχρονων Ασιατικών Σπουδών ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2009
Μιμίδης ΔημήτριοςΤουρκικών Σπουδών και Σύγχρονων Ασιατικών Σπουδών ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2005
Στρογγυλού ΜαριλέναΤουρκικών Σπουδών και Σύγχρονων Ασιατικών Σπουδών ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2015
Ελευθεριάδης ΛάζαροςΥπολογιστικών Συστημάτων ΠειραιάΠανεπιστήμιο Πειραιώς2003
Εμρουλάι ΕυκλείδηςΦαρμακευτικής ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2011
Ηλιόπουλος Ηλίας(19.046 μόρια)Φαρμακευτικής ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2005
Ηλιόπουλος Ι.ΗλίαςΦαρμακευτικής ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2006
Λούκη ΑγγελικήΦαρμακευτικής ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2003
Κατάρας ΣπύροςΦιλολογίας ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2006
Κληρονόμου ΑναστασίαΦιλολογίας ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2013
Νικολή ΕλένηΦιλολογίας ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2004
Σταυρόπουλος ΚωνσταντίνοςΦιλολογίας ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2011
Τσιτσάνη ΜαρίαΦιλολογίας ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2016
Βενέτου ΣίσσυΦιλολογίας ΙωαννίνωνΠανεπιστήμιο Ιωαννίνων2009
Βασιλείου ΒασιλικήΦιλολογίας ΚαλαμάταςΠανεπιστήμιο Πελοποννήσου2017
Σταυρόπουλος ΚώνσταντίνοςΦιλολογίας ΠάτραςΠανεπιστήμιο Πατρών2010
Κοστελίδου ΔόμναΦιλολογικών και Κοινωνικών Σπουδών ΚρήτηςΠανεπιστήμιο Κρήτης2005
Θεοδωρέλου ΓεωργίαΦιλοσοφίας - Παιδαγωγικής και Ψυχολογίας ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2010
Κουτσοσπύρου ΒίκυΦιλοσοφίας - Παιδαγωγικής και Ψυχολογίας ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2011
Λίλη ΤζίναΦιλοσοφίας - Παιδαγωγικής και Ψυχολογίας ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2010
Μήτσουλα ΔέσποιναΦιλοσοφίας - Παιδαγωγικής και Ψυχολογίας ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2016
Σουλιώτη ΙωάνναΦιλοσοφίας - Παιδαγωγικής και Ψυχολογίας ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2016
Ηλιοπούλου ΑνναΦιλοσοφίας - Παιδαγωγικής και Ψυχολογίας ΙωαννίνωνΠανεπιστήμιο Ιωαννίνων2018
Βελντέ ΜαρίαΦιλοσοφίας ΠάτραςΠανεπιστήμιο Πατρών2010
Γκινοσάτη ΜαρίαΦιλοσοφίας ΠάτραςΠανεπιστήμιο Πατρών2010
Σπυροπούλου ΣεμίναΦιλοσοφικών και Κοινωνικών Σπουδών ΚρήτηςΠανεπιστήμιο Κρήτης2010
Μπαλτούμας ΑριστοτέληςΦυσικό ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2017
Καραευαγγέλου ΜαρίναΦυσικό ΘεσσαλονίκηςΠανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης2010
Καλπογιάννης ΟρφέαςΦυσικό ΚρήτηςΠανεπιστήμιο Κρήτης2012
Βλαχογιάννη ΚυριακήΦυσικοθεραπείας ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2011
Πάνου ΔημήτρηςΦυσικοθεραπείας ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2004
Παξιμαδάκη ΜελίναΦυσικοθεραπείας ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2013
Σταμούλης ΑποστόληςΦυσικών Πόρων και Γεωργικής Μηχανικής Γεωπονικό Πανεπιστήμιο2011
Κυβέτου ΝόραΦυσικών Πόρων ΧανίωνΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Κρήτης2003
Φυτοπούλου ΚωνσταντίναΦυτικής Παραγωγής ΆρταςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Ηπείρου2005
Καλογεράκης ΓιώργοςΦωτογραφίας και Οπτικοακουστικών Τεχνών ΑθήναςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας2011
Παρασκευάς ΑλέξανδροςΧημείας ΠάτραςΠανεπιστήμιο Πατρών2019
Καλογεροπουλου ΠόπηΧρηματοοικονομικής και Τραπεζικής Διοίκησης ΠειραιάΠανεπιστήμιο Πειραιώς2013
Δερβένη ΜαριάνθηΨηφιακών Μέσων και Επικοινωνίας ΑργοστολίουΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Ιονίου2018
Μαρτινάκου Μαρία- ΑρχοντίαΨηφιακών Μέσων και Επικοινωνίας ΚαστοριάςΤεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Δυτ. Μακεδονίας2018
Ανδρινοπούλου ΑκριβήΨυχολογίας ΑθήναςΕθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών2018
Βασιλάκης ΑντώνηςΨυχολογίας ΑθήναςΠάντειον Πανεπιστήμιο2013
Δασκαλάκη ΑγγελικήΨυχολογίας ΑθήναςΠάντειον Πανεπιστήμιο2011
Μαυρογιώργη ΦωτεινήΨυχολογίας ΑθήναςΠάντειον Πανεπιστήμιο2012
Τριτάρη ΜαρίαΨυχολογίας ΑθήναςΠάντειον Πανεπιστήμιο2016
Τσιρακίδου ΠαρθέναΨυχολογίας ΑθήναςΠάντειον Πανεπιστήμιο2004