X

Επιτυχόντες Πανελληνίων 2016

Οταν οι κόποι των μαθητών μας ανταμείβονται με την εισαγωγή τους στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση, όλοι εμείς στα Φροντιστήρια ΧΡΟΝΟΣ καμαρώνουμε για εκείνους!

Συγχαρητήρια παιδιά!!!

Ακολουθούν τα ονόματα των επιτυχόντων μαθητών μας:

Ονοματεπώνυμο Μαθητή Σχολή Εισαγωγής Πανεπιστημιακό Ιδρυμα
Σφέτσα Αθηνά Νομική Αθήνας (2η πανελλαδικά) Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών
Τριτάρη Μαρία Ψυχολογία Αθήνας (29η πανελλαδικά) Πάντειον Πανεπιστήμιο
Παπακυριακού Παρασκευάς Ναυτιλία & Επιχειρηματικών Υπηρεσιών Χίου (10ος πανελλαδικά) Πανεπιστήμιο Αιγαίου
Τσιτσάνη Μαρία Φιλολογία Αθήνας Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών
Κουστουλίδης Βλαδίμηρος Σχολή Πλοιάρχων (30ος πανελλαδικά) Ακαδημία Εμπορικού Ναυτικού
Τάσιου Αικατερίνη Μάρκετινγκ & Επικοινωνία Αθήνας (22η πανελλαδικά) Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών
Φλώρος - Δημητριάδης Φοίβος Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης Χανίων Πολυτεχνείο Κρήτης
Σουλιώτη Ιωάννα Φιλοσοφία - Παιδαγωγική & Ψυχολογία Αθήνας (21η πανελλαδικά) Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών
Μήτσουλα Δέσποινα Φιλοσοφία - Παιδαγωγική & Ψυχολογία Αθήνας Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών
Κληρονόμου Ελευθερία Αγγλική Γλώσσα & Φιλολογία Αθήνας Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών
Χριστοφοράκη Παρασκευή Ιστορία & Αρχαιολογία Αθήνας Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών
Σηφάκης Στέφανος Στατιστική Αθήνας Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών
Λαμπουρίδης Αλέξιος Πληροφορική & Τηλεματική Αθήνας Χαροκόπειο Πανεπιστήμιο
Κατωπόδη Παρασκευή Επικοινωνία - Μέσων & Πολιτισμού Αθήνας Πάντειον Πανεπιστήμιο
Βυσσίνη Ασπασία 6η Τουρκικών Σπουδών & Σύγχρονων Ασιατικών Σπουδών Αθήνας (6η πανελλαδικά) Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών
Πολυχρόνη Χαρίκλεια Διαχείριση Πολιτισμικού Περιβάλλοντος & Νέων Τεχνολογιών Αγρινίου (6η πανελλαδικά) Πανεπιστήμιο Πατρών
Κόντη Μαρία Μηχανικών Τεχνολογίας Αεροσκαφών Χαλκίδας (1η πανελλαδικά) Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας
Ζυγούρη Νεκταρία Γεωγραφία Αθήνας Χαροκόπειο Πανεπιστήμιο
Ψυχογυιός Ευθύμιος Θεολογία Αθήνας Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών
Νεστορίδης Κωνσταντίνος Οργάνωση & Διαχείριση Αθλητισμού Σπάρτης Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου
Νικολάου Γεωργία Ποιμαντική & Κοινωνική Θεολογία Θεσσαλονίκης Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης
Παλάσκας Κωνσταντίνος Λογιστική & Χρηματοοικονομική Χαλκίδας Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας
Ράπτη Ειρήνη Ιατρικά Εργαστήρια Αθήνας Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας
Χήρα Στυλιανή Κοινωνική Εργασία Αθήνας (15η πανελλαδικά) Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας
Κατσαούνης Αναστάσιος Πολιτικών Μηχανικών & Μηχανικών Τοπογραφίας & Γεωπληροφορικής Αθήνας (26ος πανελλαδικά) Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας
Καραγιάννης Αλέξανδρος Διοίκηση Τουριστικών Επιχειρήσεων & Επιχειρήσεων Φιλοξενίας Αθήνας Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Αθήνας
Οικονόμου Κωνσταντίνα Διοίκηση Επιχειρήσεων Πειραιά Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Πειραιά
Μανιφάβα Αθηνά Τεχνολογία Τροφίμων Καρδίτσας Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Θεσσαλίας
Λυκάκης Νικόλαος Διοίκηση Επιχειρήσεων Πάτρας Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Δυτικής Ελλάδας
Αργυρόπουλος Βασίλειος Διοικηση Επιχειρήσεων & Οργανισμών - Τοπικής Αυτοδιοίκησης Καλαμάτας Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Πελοποννήσου
Μαρουλάκος Κωνσταντίνος Μηχανολόγων Μηχανικών Χαλκίδας (12ος πανελλαδικά) Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Στερεάς Ελλάδας
Κοπαλίδη Αικατερίνη Διοικηση Επιχειρήσεων & Οργανισμών - Μονάδων Υγείας & Πρόνοιας Καλαμάτας Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Πελοποννήσου
Γκίνης Βασίλειος Διοίκηση Επιχειρήσεων - Τουριστικών Επιχειρήσεων & Επιχειρήσεων Φιλοξενίας Γρεβενών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα Δυτικής Μακεδονίας